info@bilijonas.lt +37063012222

Apie Mus

2016 vasario 18
Komentarų: 0

APIE MUS

Ieškote sprendimų, kaip pasiekti klientus tarptautinėje rinkoje? O gal įkūrėte verslą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Mūsų tikslas – paversti Jūsų verslą lyderiu Europos rinkoje ir ne tik.

UAB „Bilijonas“ – tarptautinė kompanija, teikianti kompleksines verslo vystymo paslaugas verslininkams, galintiems rinkai pasiūlyti kokybišką ir reikalingą produkciją. Mūsų tikslas – Jūsų verslo sėkmė.

Mūsų komandoje profesionalūs marketingo, SEO, IT specialistai, gabūs ir kūrybingi dizaineriai, tekstų kūrėjai ir, žinoma vadybininkai. Visi jie nori padėti Jūsų verslui pakilti populiarumo laiptais.

 

Kaip mes galime Jums padėti?

Sėkminga patirtis tarptautinėje rinkoje ir ilgalaikis bendradarbiavimas šiandien mums leidžia pasiūlyti galimybę ir Jums pasinaudoti ilgametės patirties vaisiais – galimybe išpopuliarėt tarptautinėje rinkoje. Kaip tai veikia?

Mūsų gamintojai ir tiekėjai – geriausios kokybės gaminius pristatančios bendrovės įvairiose pasaulio šalyse. Mūsų partneriai Anglijoje, Švedijoje, Australijoje, Islandijoje ir kitose šalyse, todėl siūlome ilgalaikį ir perspektyvų bendradarbiavimą, pristatant savo produkciją tarptautinėje rinkoje. Tai reiškia, kad mes jau turime paruošę puikią dirvą Jūsų verslui skleistis.

Jums tereikia susisiekti su mumis, o mes jau pasirūpinsime viskuo kitu. Mūsų profesionalų komanda padarys viską už Jus:

  • Pasirūpinsime Jūsų įmonės įvaizdžiu
  • Sukursime aiškų ir įsimintiną logotipą
  • Pasirūpinsime Jūsų verslo SEO optimizacija
  • Sukursime patrauklią ir paieškų sistemoms optimizuotą svetainę
  • Nuo pradžių iki galo pasirūpinsime marketingo plano sukūrimu ir įgyvendinimu.

Visu tuo pasirūpinsime už Jūs visiškai nemokamai. Jums nebereikės jaudintis dėl rinkodaros gudrybių, SEO optimizacijos pinklių ar svetainės tinkamo programavimo. Visa tai padarys mūsų profesionalių specialistų komanda. Jums tereikės pasidžiaugti su mumis pardavimų kilimu ir gerėjančiais rezultatais,

Ar esate verslininkas, norintis ne tik snausti, bet ir uždirbti? Susisiekite su mumis jau dabar ir tapkite tarptautinės rinkos lyderiais!

bilijonasltadminas