info@bilijonas.lt +37063012222

Kaip elgtis, kad žiniasklaida kalbėtų apie Jūsų verslą?

Vykdant verslą, vienas svarbiausių būdų būti pastebėtiems ir įvertintiems – būti matomiems žiniasklaidoje. Tie verslininkai, kurių veikla neapsiriboja rankdarbių gamyba žino, kad prižiūrint stambų verslą ir norint išlaikyti gerą įvaizdį, reikia ne tik gerai dirbti, bet ir būti pastebėtiems. Tiesiausias būdas apie save informuoti bei ne tik praplėsti klientų, tačiau ir būsimų partnerių ratą – sulaukti žiniasklaidos dėmesio. Daugelis verslininkų mano, jog tai gana sudėtinga misija. Tačiau iš tiesų – viskas įmanoma, tiesiog reikia suburti puikią rinkodaros komandą. Šiandien dalijamės keliais paprastais patarimais, kaip pasiekti didesnio žiniasklaidos dėmesio.

 

  • Organizuoti spaudos konferencijas. Tiesiausias kelias į žurnalistų širdis – šiltas ir draugiškas bendravimas. Dažniausiai jis pasiekiamas akis į akį. Tam verslui parankiausia organizuoti spaudos konferencijas ir pakviesti į susitikimus žurnalistus. Žinoma, konferencija taip pat turi būti ne iš piršto laužta. Joje galima pristatyti savo veiklą, žurnalistus supažindinti su nauju į rinką įvedamu produktu, paskelbti naujas akcijas, apžvelgti rinkos situaciją ir pristatyti kitas naujienas, kurios būtų aktualios žiniasklaidai ir jų auditorijai.
  • Rengti akcijas ir projektus. Dar vienas puikus būdas būti pastebėtiems – dirbti su įvairias renginiais ir akcijomis. Pristatykite savo produkciją mieste, surenkite nemokamas varžybas ar koncertą, sugalvokite parodą ar kitą akciją ar renginį, kuris būtų susijęs su Jūsų prekiaujama produkcija. Tai dar vienas būdas būti pastebėtiems ne tik žiniasklaidos, bet ir praplėsti savo žinomumo ribas.
  • Siųsti pranešimus. Turbūt vienas mažiausiai efektyvių būdų, tačiau lengviausiai įgyvendinamų – pranešimų spaudai siuntimas. Daugelis vietinių verslų naudojasi būtent tokio tipo keliu žiniasklaidos link. Tačiau didelė dalis tokių pranešimų taip ir nugula žurnalistų pašto šiukšlių dėžėse. Kaip parašyti gerą ir skaitomą pranešimą spaudai, kuris pasiektų žiniasklaidos kanalus? Tai tikrai įmanoma, tačiau šias paslaptis atskleisime jau kitame mūsų naujienų skilties įraše.

Your Turn To Talk

Leave a reply:

Your email address will not be published.