info@bilijonas.lt +37063012222

Ką rinktis verslui: Facebook paskyrą ar WEB svetainę?

Populiarumas internete – labai svarbi kiekvieno šiuolaikinio tarptautinio verslo reklamos dalis. Pastaruoju metu itin populiarėjant socialiniams tinklams vis daugiau verslo objektų renkasi perkelti savo veiklą į socialinę erdvę. Pastebima tendencija, jog kai kurie verslininkai renkasi geriau save pristatyti socialiniame tinkle, nei turėti savo web svetainę. Pasidalinsime paprastais patarimais, kurie padės nuspręsti, kokiam verslui pakanka tik profilio socialiniame tinkle.

Facebook pakaks mažiems tikslams įgyvendinti
turbūt toks turėtų būti pats paprasčiausias atsakymas į šį klausimą, ar verta vietoj savo svetainės verslui tiesiog sukurti Facebook puslapį. Žinoma, tokia tiesa, kad daug internautų šiandien informacijos ieško jau ne tik Google, bet ir tiesiog socialiniuose tinkluose. Tad nebūti čia reikštų nebūti pasiekiamam šiai daliai vartotojų. Todėl daugelis verslų ar net prekės ženklų keliasi į socialinę erdvę. Tačiau ar dėl jos verta atsisakyti interneto svetainės? Taip, jeigu užsiimate smulkiu verslu ir didžioji Jūsų potencialių klientų dalis yra tiesiog Facebook. Dažniausiai tokiems verslams kaip rankdarbiai ar kiti amatai tikrai pakanka profilio socialiniame tinkle. Čia galite kelti savo darbų nuotraukas, diskutuoti su klientais, skelbti akcijas ir net užsisakyti reklamą. Visgi, jei Jūsų tikslai ir verslo vizija yra kiek platesnė – apsiriboti vien socialiniu tinklu būtų per mažai.

WEB sprendimai skirti plaukiantiems į plačius vandenis
Visgi, jeigu vykdote rimtą verslą ir rūpinatės ne tik šiokiais tokiais pardavimais, bet ir savo įvaizdžiu bei partneriais, tikrai nepatartina apsiriboti vien savo verslo puslapiu socialiniame tinkle. Ypač, jei planuojate veiklą plėsti į tarptautinę rinką. Užsienio klientai ir partneriai itin aktyviai informacijos ieško internete ir daug investuoja į savo įvaizdį elektroninėje erdvėje, todėl kuria patogius ir įtaigius savo verslo puslapius. Jeigu ir Jūs lyginatės į patikimų ir tarptautiniu mastu vertinamų verslininkų tarpą, laikas ir Jums pasirūpinti profesionalia ir Jūsų įmonės politiką bei vertybę atspindinčia svetaine.

Your Turn To Talk

Leave a reply:

Your email address will not be published.